svetelnykoren.czEshop › Prášek ze sušeného světelného kořene
foto

Prášek ze sušeného světelného kořene

420,- Kč / 50g

Objednat

Světelný kořen - prášek

obsah: 50 g v tmavofialovém skle s vysokou ochranou proti světlu

dávkování: na špičku nože 1x denně

 

Prášek ze světelného kořene je možné brát denně. Tak můžeme naši výživu obohatit o světelný éter (pránu). Nejdůležitější není množství, ale pravidelné přijímání. Postačí půl čajové lžičky pro 4 osoby do jídla. To zvláštní na světelném kořenu není ve známých obsažených látkách, ale především v obsahu světelného éteru. Fyziologická světelná látková výměna (schopnost světlo = pránu z výživy volně přijímat) se stává stále více obtížnou kvůli vysoce technickému zpracování potravinářských surovin. Skrze toto se našim potravinám právě tato vnitřní kvalita, vitální síly(éter) odnímá.

Přijímání světelného kořene nebo jeho produktů, především prášek ze světelného kořene zde může být dobrým vyrovnáním.

 

V jeho čínské domovině je nazýván „Shan Yao“, což můžeme přeložit jako „horská medicína“.

Podle čínské bylinkářské knihy můžeme o jeho působení říci: sladký, neutrální, podporuje trávení a chuť k jídlu, odvodňuje, stimuluje endokrinní žlázy, posiluje slezinu a plíce, vyživuje esenci semene, omlazuje, snižuje cukr v krvi a působí obecně jako vysoce účinný prostředek posilňující imunitu (imunotonikum).

Také výsledky jeho zkrášlovacího působení na kůži a vlasy jsou již dlouho známé: hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy.

 

Fialová skleněná lahvička ochraňuje a posiluje.

Lahvička je z tmavofialového skla, které úplně chrání obsah před viditelným světelným spektrem a umožňuje žádoucímu průchodu fialově/ultrafialovému (vysoká a energeticky bohatá světelná frekvence) a infračervenému světlu. Tím mohou jen vyšší a s tím energeticky bohaté frekvence denního světla přes toto sklo proniknout. S touto mimořádně vysokou energetickou úrovní ve skleničce se nachází neustálé jemné látkové nabíjení obsahu. Můžete proto nechat stát lahvičku na denním světle.